Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Będą nowe ścieżki w Lasku Bytkowskim

dodano 2017-05-17 13:38 w kategorii: Ludzie

Rok temu Waszymi głosami wygrał projekt wymiany ścieżek w Lasku Bytkowskim i budowę tężni solnej na stawie Rzęsa w ramach budżetu obywatelskiego. Autorem projekt był Jerzy Namysło (SLD), przewodniczący Siemianowickiej Rady Seniorów.

Prace na terenie lasku ruszą lada dzień, ponieważ teren budowy został przekazany firmie wykonującej zlecenie. Łącznie zostanie wyremontowanych 3 tys. m2 ścieżek, przy których zostaną usytuowane nowe kosze na śmieci wraz z ławkami.

Przypomnijmy, że główna ścieżka w Lasku Bytkowskim została wykonana w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego w 2014 roku, a rok temu został wykonany łącznik z ul. Korfantego po interwencji jednego z naszych działaczy, Pana Kazimierza Izydorczyka.

Od mniej więcej połowy lipca br. będziemy mogli cieszyć się już wyremontowanymi wszystkimi ścieżkami. Lasek Bytkowski to wspaniałe miejsce wypoczynku i rekreacji z którego korzystają wszystkie pokolenia.  Nic zatem dziwnego, że projekt przypadł Wam do gustu.

W drugie połowie roku zostanie zrealizowana druga część projektu, czyli budowa tężni solnej na stawie Rzęsa.

Jeśli mają Państwo pomysły lub sugestie co mogło by się zmienić w naszym mieście, a może sami chcecie się zaangażować w zmiany? Jesteśmy dla Was dostępni pod numerem tel. 604-085-966 lub adresem e-mail: sldsiemianowice@gmail.comKomentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.